مشاوره : 7561 117 0917

شرکت تابش گستران یک گروه تولیدی تجهیزات روشنایی و مبلمان شهری در شیراز  است که خدمات گسترده ای را در کشور ایران و کشور های همسایه ارائه می دهد . این واحد تولیدی با دارا بودن تجهیزات مدرن و دقیقی از قبیل :

طراحی سه بعدی :
در این واحد به مهندسین مکانیک ، قطعات و محصولات به صورت کاملا تخصصی و سه بعدی محصولات و دیتیل ها طراحی می شوند و با بهینه ترین حالت ممکن چیدمان می شوند تا در هنگام برشکاری سی ان سی بیشترین بازده و کمترین پرت ممکن حاصل شود . نتیجه این پروسه پایین آمدن قیمت نهایی و افزایش توان خرید مشتریان شرکت خواهد بود . مسئله مهمتر این است که طرح های جدید و درخواستی مشتریان به صورت اختصاصی در بهترین حالت ممکن امکان تولید انبوه خواهد داشت .
دستگاه برشکاری CNC پلاسما :
دستگاه برشکاری سی ان سی  جهت برشکاری دقیق دیتیل ها و اجزائ محصولات خود با دقت بسیار بالا در حد 1 میلیمتر به کار می رود و تاثیر بسیار بالایی در کیفیت ، تمیزی و یکدستی محصولات دارد .
دستگاه خمکاری لوله :
دستگاه خمکاری لوله جهت ایجاد خم در لوله های فلزی به شکل بسیار دقیق و زیبا به کار می رود و در محصولاتی از قبیل پایه چراغ های خیابانی ، نیمکت فلزی پارکی ، مخزن زباله و … کاربرد وسیعی دارد
دستگاه های جوشکاری دی اکسید کربن (CO2) :
جوشکاری CO2 که به منظور جوشکاری و اتصال قطعات به همدیگر به کار می رود . کیفیت این نوع جوشکاری بسیار بالا بوده و رضایت مشتریان را به همراه خواهد داشت .
سیستم رنگ کاری الکترواستاتیک ( رنگ پودری ) :
رنگ پودری کوره ای در اکثر محصولات به کار می رود . در واقع محصولاتی که گالوانیزه گرم نمی شوند ، به وسیله این دستگاه پوشش رنگ پودری می گیرند . طیف رنگی این نوه رنگ کاری بسیار بالا و زیبا بوده که دارای دوام فوق العاده ای نیز می شود .
واحد گالوانیزه گرم و سرد :
در این واحد قطعات و محصولاتی که قرار است به جهت دوام بیشتر به وسیله روی پوشش دهی شوند ، در پروسه گالوانیزه قرار می گیرند . گالوانیزه گرم دارای قطر بسیار بالاتری نسبت به گالوانیزه سرد است و بدیهی است که قیمت خدمات و طول عمر آن نیز بسیار بالاتر خواهد بود .
فنی مهندسی :
تحقیق و توسعه : نوآوری در محصولات تولیدی شرکت ، تحقیق و بررسی محصولات جدید مطابق نیاز مشتری
طراحی محصول : محاسبات مهندسی و تهیه نقشه های ساخت ، پشتیبانی فنی محصولات
کنترل تولید : کنترل پروسه تولید و اصلاح آن جهت کاهش ضایعات و افزایش راندمان
کنترل کیفیت :
بازرسی مواد اولیه : کنترل کمی و کیفی مواد اولیه مطابق مستندات کیفی
بازرسی محصول : کنترل کیفیت محصول نیمه ساخته و محصول نهایی

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر : خیابان قاآنی شمالی پلاک165
تلفن: 07132341694
و 07132308865
کارخانه شهرک صنعتی بزرگ شیراز 
071-37742153
موبایل : 09171177561

پست الکترونیک: info@tabeshgostaran.com