مشاوره : 7561 117 0917

پایه های تبلیغاتی – بیلبوردهای تبلیغاتی

یکی دیگر از محصولات این شرکت پایه ها و سازه های بلند تبلیغاتی است که می تواند به طور موثر وقدرتمندآگهی و تبلیغات شما را به نمایش عموم بگذارد . این بیلبوردها به منظور روش های تبلیغاتی کسب و کار و یا در ورودی شهرها ، روستاها و دیگر مکان ها استفاده شود.

این سازه ها باید در محل هایی که رفت وامد و امکان دیده شدن بیشتر است ، نصب می شود . مانند بزرگ راه ها، تقاطع ها ، خیابان ها و میدان ها .

ویژگی این سازه ها این است که با تاثیر گرفتن از خلاقیت و با طراحی های متفاوت ، نگاه بیننده را به سمت خود جلب کند وباعث باقی ماندن آگهی در ذهن بیننده تا مدت ها بشود .

این سازه ها در انواع کوچک و بزرگ تولید می شود .

بیلبوردهای کوچک تر تا حداکثر ارتفاع 4 متر می باشد و تعویض بنر توسط سیم بکسل فولادی میسر است . این سازه بجای داربست هایی که سال های قبل استفاده میشده جایگزین گشته است و با طراحی های متفاوت ، المان شهری زیبایی خواهد بود .

در بیلبوردهای بزرگ ، اجزا شامل سازه فولادی ، فونداسیون ، صفحه نمایش ، نورپردازی ، راهرو ، نردبان می باشد . که سازه فولادی بستگی به عوامل محیطی وبخصوص سرعت باد و ابعاد تابلو ، متغیر خواهد بود وبا محاسبات خاصی طراحی می شود  . در نوع دیگری از این سازه ها که بصورت سه وجهی یا چهار وجهی تولید می شود توسط گیربکس و موتور ، تابلوها بصورت چرخان ، نمایش داده می شود . عوامل دیگری که درطراحی تابلوها بایستی درنظر گرفته شود شامل موانع طبیعی ، نوع خاک ، ارتفاع سازه .

مشاوران این شرکت هفت روز هفته آماده پاسخگویی و مشاوره در این زمینه می باشند .

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر : خیابان قاآنی شمالی پلاک165
تلفن: 07132341694
و 07132308865
کارخانه شهرک صنعتی بزرگ شیراز 
071-37742153
موبایل : 09171177561

پست الکترونیک: info@tabeshgostaran.com