مشاوره : 7561 117 0917

0 کاربر به این محصول رای داده اند. میانگین امتیاز : 0

پایه پارکی

روشنایی پارک ها ، خیابان ها ، تفرجگاه ها ومحوطه های ساختمانی بدلیل مسایل امنیتی و زیبایی محیطی بسیار مهم و ضروری است و استفاده از جراغ های حیاطی و پارکی بعنوان منبغ نور و زیبایی می تواند به این امر کمک کند .

باتوجه به اینکه امروزه تزیین محیط های شهری توسط المان های مختلف مورد توجه قرار گرفته است و یکی از المان های موثر نورپردازی محیطی است پایه های پارکی با اشکال زیبا و متناسب با محیط از اهمیت بسزایی برخوردار است.

امروزه پایه های روشنایی پارکی و حتی خیابانی در اندازه  ، ارتفاع  و مدل های مختلف تولید می شود و از انها درپارک ها ، باغ ها ، باغچه ها ، ویلاها ، کنارگذرها و حیاط منازل استفاده می شود  

پایه های پارکی به نوعی از پایه های روشنایی اطلاق می شود که در اندازه و ارتفاع های کوتاه  تولید می شود . که با توجه به کاربردشان به چند دسته تقسیم می شوند:

دسته اول پایه های پارکی که صرفا به منظور زیبایی تولید می شود . معمولا حداکثر ارتفاع این پایه ها 4 متر می باشد . و جنبه زیبایی نور در این پایه ها بسیارمهم تر است و فقط اطراف خود را روشن می کند و حداکثر فاصله هر روشنایی 4 متر است . این پایه ها به همراه دستک ها و چراغ ها به اشکال مختلف تولید می شود . عموما این پایه ها با چراغ های دیواری و سردری ( با حداکثر ارتفاع 20 سانتیمتر )  و سر ستون ( که بر روی دیوار نصب می شود و با ارتفاع کم بر روی ستون ها بتنی نصب می شود )  و چمنی های کوتاه ( حداکثر ارتفاع 85 سانتیمتری ) هماهنگ می شود .

دسته دوم پایه های پارکی با قابلیت نصب چراغ های ( لاک پشتی ) خیابانی با حداکثر ارتفاع 5 متر به اشکال مختلف تولید می شود . این پایه ها علاوه بر زیبایی پایه ، روشنایی یکنواخت محیطی حایز اهمیت است . جداکثر فاصله پایه ها حدود 15 متر می باشد .

دسته سوم پایه های پارکی با قابلیت نصب پروژکتور ( پروژکتور ها نور را با زاویه محدود پخش می کنند و برد نور مهم تراز پراکندگی نور می باشد ) . این پایه ها با اشکال زیبایی تولید می شوند که در بعضی موارد جهت نور پردازی با رنگهای مختلف و در مواردی نیز جهت روشنایی محیط با طول زیاد استفاده می شوند .

در تولید پایه های پارکی ترکیبی از لوله و قوطی  ویا ورق  استفاده  می شود  و جنس پایه ها می تواند اهنی ، الومینیومی ، چدنی و یا حتی پلاستیک باشد .  

پوشش پایه ها معمولا رنگ های کوره ای یا اپوکسی است اما در مواردی از گالوانیزه گرم نیز استفاده می شود .

 

محصولات مشابه

نظرات کاربران

    برای این محصول تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی :

پست الکترونیک :

نظر شما :

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر : خیابان قاآنی شمالی پلاک165
تلفن: 07132341694
و 07132308865
کارخانه شهرک صنعتی بزرگ شیراز 
071-37742153
موبایل : 09171177561

پست الکترونیک: info@tabeshgostaran.com