مشاوره : 7561 117 0917

0 کاربر به این محصول رای داده اند. میانگین امتیاز : 0

نیمکت و صندلی پارکی یکی از  مهم‌ترین ، ملموس‌ترین و پرکاربردترین المان‌های مبلمان شهری است که علاوه بر زیبایی ، جایگاهی جهت راحتی و آرام گرفتن افراد و شهروندان و استفاده بهینه از فضاهای باز ، فضاهای سبز شهری و بوستان هاست .

عناصر مهم در تولید نیمکت و مبلمان پارکی بسته به نوع طراحی می تواند از لوله و قوطی‌ها و تسمه‌های فولادی و چوبی باشد. که بستگی به این  موارد به دست‌های زیر نقسیم می شود:

دسته اول نیمکت‌های فلزی است که بیشتر بر پایه لوله و ورق تولید می شود و با توجه به طراحی ساده تر و مواد کمتر می‌توان قیمت‌های پایین‌تری تولید نمود.

دسته دوم نیکت های فلزی ساخته شده توسط ورق های فولادی و فرم داده شده توسط دستگاه های سی ان سی است . با توجه به زیبایی این مدل ها و بدلیل مصرف مواد بالاتر عموما قیمت این نیمکت بالاتر می باشد اما کیفیت و طراحی و اشکال بسیار زیباتری دارد

نیمکت های پارکی چدنی که زیباترین مدل نیمکت های پارکی است و در تولید آنها از چدن های ریخته گری شده استفاده  می شود . این نوع نیمکت ها بدلیل هزینه های تولید بالاتر از دو مدل قبلی گران تر است .

پوشش نیمکت ها رنگ کوره ای الکترواستاتیک ویا اپوکسی است .

در تمامی مدل ها جهت نشمین و پشتی از مواد فلزی یا چوبی یا ترکیب هر دو می توان استفاده نمود.

چوب های مورد استفاده چوب های رزینی یا چوب های ترمو و یا چوب پلاست می باشد که دوام و قیمت این مواد بستگی به محل استفاده و نوع استفاده متفاوت است  .

با توجه به تنوعه آب و هوایی مناطق مختلف کشورمان ، گوناگونی سلایق و قدرت خرید افراد ، طراحی نیمکت و صندلی پارکی دارای تنوع زیادی می باشد .

شرکت تابش گستران بدلیل استفاده از تیم قوی طراحی و استفاده از طراحان مختلف توانسته است از  لحاظ تنوع طرح ، فرم و جنس نیاز سلایق مختلف نیاز مشتریان را برطرف نماییم

برای مشاهده نمونه های بیشتر اینجارا کلیک کنید

 

محصولات مشابه

نظرات کاربران

    برای این محصول تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی :

پست الکترونیک :

نظر شما :

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر : خیابان قاآنی شمالی پلاک165
تلفن: 07132341694
و 07132308865
کارخانه شهرک صنعتی بزرگ شیراز 
071-37742153
موبایل : 09171177561

پست الکترونیک: info@tabeshgostaran.com