مشاوره : 7561 117 0917

0 کاربر به این محصول رای داده اند. میانگین امتیاز : 0

پایه های تبلیغاتی – بیلبوردهای تبلیغاتی

یکی دیگر از محصولات این شرکت پایه ها و سازه‌های بلند تبلیغاتی است که می تواند به طور موثر وقدرتمند آگهی و تبلیغات شما را به نمایش عموم بگذارد . این بیلبوردها به منظور روش های تبلیغاتی کسب و کار و یا در ورودی شهرها ، روستاها و دیگر مکان‌ها استفاده شود.

این سازه‌ها باید در محل هایی که رفت و آمد و امکان دیده شدن بیشتر است ، نصب می شود ؛ مانند بزرگ راه‌ها، تقاطع‌ها ، خیابان‌ها و میدان‌ها .

ویژگی این سازه‌ها این است که با تاثیر گرفتن از خلاقیت و با طراحی‌های متفاوت ، نگاه بیننده را به سمت خود جلب کند و باعث باقی ماندن آگهی در ذهن بیننده تا مدت‌ها بشود .

این سازه‌ها در انواع کوچک و بزرگ تولید می‌شود .

بیلبوردهای کوچک تر تا حداکثر ارتفاع 4 متر می‌باشد و تعویض بنر توسط سیم بکسل فولادی میسر است . این سازه بجای داربست‌هایی که سال‌های قبل استفاده می‌شده جایگزین گشته است و با طراحی‌های متفاوت ، المان شهری زیبایی خواهد بود .

در بیلبوردهای بزرگ ، اجزا شامل سازه فولادی ، فونداسیون ، صفحه نمایش ، نورپردازی ، راهرو و نردبان می باشد که سازه فولادی بستگی به عوامل محیطی وبخصوص سرعت باد و ابعاد تابلو ، متغیر خواهد بود و با محاسبات خاصی طراحی می‌شود. در نوع دیگری از این سازه‌ها که بصورت سه وجهی یا چهار وجهی تولید می شود توسط گیربکس و موتور ، تابلوها بصورت چرخان ، نمایش داده می‌شود . عوامل دیگری که درطراحی تابلوها بایستی درنظر گرفته شود شامل موانع طبیعی ، نوع خاک و ارتفاع سازه است.

مشاوران این شرکت هفت روز هفته آماده پاسخگویی و مشاوره در این زمینه می‌باشند .

محصولات مشابه

نظرات کاربران

    برای این محصول تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی :

پست الکترونیک :

نظر شما :

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر : خیابان قاآنی شمالی پلاک165
تلفن: 07132341694
و 07132308865
کارخانه شهرک صنعتی بزرگ شیراز 
071-37742153
موبایل : 09171177561

پست الکترونیک: info@tabeshgostaran.com